Jak wybrać łóżeczko dostawne dla dziecka?

Narodziny dziecka, to wielkie wydarzenie w gronie rodziny, szczególnie gdy rodzi się pierwsze dziecko. Maluch witający świat jest już dawno odpowiednio przygotowany przez rodziców do przyjścia na świat. Taki maluch jest już w posiadaniu wielu przydatnych przedmiotów, które okażą się niezbędne maluchowi. Do przydatnych rzeczy należą z pewnością wózek wielofunkcyjny, dodatkowa składana spacerówka, łóżeczko, fotelik samochodowy oraz kosmetyki, ubranka i inne akcesoria. Dodatkowymi i pomocnymi przedmiotami mogą okazać się naturalnie wanienka dla dziecka na stojaku lub bez i dostawka do łóżka.

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air to łóżeczko znanego włoskiego producenta, które wyróżnia się wieloma zaletami. Dostawka jest to naprawdę wygodny mebelek dla malucha oraz rodzica, dzięki któremu nie trzeba wstawać w nocy do dziecka. Istnieje możliwość dostawienia łóżeczka dziecka do łóżeczka mamy. Dziecko poczuje się na pewno bardzo komfortowo czując mamę blisko siebie, szczególnie gdy dotyczy to noworodków.

Maluszek pozostaje w bliskim kontakcie z mamą wręcz na wyciągnięcie ręki, bez wybudzania mama może przystawiać dziecko do piersi. Relaks w nocy dla matki i dziecka jest niezwykle ważny, a karmienie bez wybudzania jest jeszcze bardziej przyjemne. Chicco Next2Me Air umożliwia właściwą wentylację w łóżeczku, ponieważ wykonane jest z przezroczystej siatki, znajdującej się po bokach dostawki. Dzięki temu dziecko czuje się bardzo komfortowo i pewnie, szczególnie w upalne dni, kiedy jest często gorąco w pomieszczeniach. Ta wygodna siatka zapewnia dziecku nie tylko właściwą cyrkulację powietrza ale także daje komfort pod tym względem, że widzi rodziców. Dzięki tej odpowiedniej cyrkulacji powietrza, dziecko nie przegrzeje się ani nie spoci, po prostu będzie w pełni zadowolone.

Niewątpliwą zaletą łóżeczka dostawnego Chicco Next2Me Air jest to, że można go ustawić w dowolnej wysokości, dopasowując się do wysokości łóżka rodziców. Łóżeczko to posiada aż 6-stopniową regulację, którą można dopasować do kanapy, fotela gdziekolwiek. Z uwagi na to, że łóżka są różne, Chicco Next2Me Air posiada możliwość składania nóżek. Poza tym dostawkę można przewozić z miejsca na miejsce, dzięki zamieszczonym na nóżkach kółkom, które można zablokować, żeby dostawka się nie przesuwała. Istnieje możliwość regulacji obu boków i obniżenia jednego z nich. Materacyk łóżeczka jest optymalnej twardości i bardzo wygodny, przewiewny a łóżeczko to posiada przestronne wnętrze.

About the author

Dodaj komentarz