Pokój ucznia wyposażenie

Pudła, lampki, organizery, czyli w co wyposażyć pokój ucznia?

Pokój dziecka to jego królestwo – tam trzyma swoje rzeczy, bawi się i uczy, spędza wolny czas i zaprasza kolegów. Utrzymanie ładu w takiej przestrzeni to nie lada wyzwanie! Istnieją jednak sprytne i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym pokój  ucznia będzie dobrze zorganizowanym wnętrzem, a wszystkie przedmioty będą miały swoje miejsce.

Dla rodziców nie jest tajemnicą, że miejsce nauki musi być odpowiednio doświetlone. Wybór najlepszego źródła światła powinien zależeć od aranżacji przestrzeni i tego, gdzie dziecko najbardziej lubi uczyć się i czytać. W ofercie Black Red White dostępne są różne warianty oświetlenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Lampka biurkowa Tim daje możliwości regulacji wysokości i kąta nachylenia oraz dostępna jest w kilku żywych kolorach. Stołowa lampka Twist łączy w sobie młodzieżowy design i funkcjonalność, podobnie jak plafon Eye, który daje żywe, intensywne światło.

Pokój ucznia – odpowiednie wyposażenie

Dzieci lubią otaczać się przedmiotami: zabawkami, książkami, grami, pamiątkami, własnymi zbiorami. Dzięki temu rozwijają swoje zainteresowania i budują indywidualny świat. Jeśli chcemy pomóc młodym członkom rodziny utrzymać porządek, warto wyposażyć pokój ucznia w praktyczne i pojemne pudła, w których może pomieścić swoje skarby. W zależności od gustu właściciela pokoju i stylu wnętrza, wybierać można spośród wielu wariantów stylistycznych, jak klasyczne motywy roślinne pudełek Floral czy nowoczesne wzory pudeł Deco.

W utrzymaniu ładu i porządku w pokoju ucznia bardzo pomocne są różnego typu organizery. Dzięki nim nie tylko łatwiej jest znaleźć w pośpiechu potrzebną rzecz, ale również wyrobić u młodego człowieka dobry nawyk segregacji i porządkowania przedmiotów w swoim otoczeniu. W tym celu przydatne będą organizery Golden, które pomogą w utrzymaniu porządku wśród szpargałów lub bielizny. Szuflady szaf czy komód można wyposażyć w zestaw organizerów linii Golden na większe przedmioty, a na biurku lub regale ustawić praktyczne, pojemne i estetyczne koszyki Natural.

About the author

Dodaj komentarz