Przygotowania do wiosny rozpoczęte? Te koszulki męskie będą na topie

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego najwyższy czas przyjrzeć się swojej garderobie. Czy masz w niej wszystko, czego potrzebujesz? A może przydałoby się kilka nowych koszulek męskich? Sprawdź, jakie kolory i wzory będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie.

Najmodniejsze kolory koszulek męskich

W tym sezonie będą rządzić intensywne barwy. Widać to przede wszystkim po pokazach, które organizują światowe domy mody. Mowa przede wszystkim o takich kolorach, jak czerwień, róż, żółć, fiolet czy granat. Dozwolone będą także wszelkiego rodzaju kompozycje tych barw. Być może czujesz teraz opór przed zakupem koszulki męskiej, która jest w odcieniu jeszcze do niedawna przypisywanym tylko kobietom. To zupełnie zrozumiałe. Jednocześnie musisz sobie zdawać sprawę z tego, że współczesna moda już dawno wymknęła się tradycyjnym schematom. Teraz liczy się oryginalność i zaskoczenie. Jeśli więc chcesz ubierać się zgodnie z najgorętszymi trendami, postaw na koszulki męskie oryginalne właśnie w takich barwach.

Koszulki męskie – te wzory musisz mieć w swojej szafie

Wśród modnych wzorów w nadchodzącym sezonie wiosennym pojawi się wiele klasyków. Nie braknie jednak także nowości. Czego możemy się spodziewać i w co już teraz warto zaopatrzyć swoją garderobę?

  • Koszulki męskie w kratę. Mowa przede wszystkim o wyrazistym wzorze. Ta moda jest widoczna na wybiegach już od kilku sezonów, jednak to właśnie teraz przybrała na sile.
  • Koszulki męskie w poziome pasy. To trend, który nie jest nowością. Często przemyca się go w garderobie mężczyzn, którzy mają stosunkowo wąskie barki, ponieważ wyrównuje proporcje sylwetki.
  • Koszulki męskie z napisami. Mogą one zawierać motta życiowe, ważne cytaty, ale także nic nieznaczące treści, które tworzą modny wzór. Przykładowe projekty znajdziesz na stronie Radio90;
  • Koszulki na siłownię z niewielkim logo. Ich głównym celem jest podkreślenie muskulatury, jednak również stanowią świetną bazę dla modnych stylizacji.
  • Koszulki męskie logowane na całym materiale. W trendzie będzie dobrze widoczny print stworzony z logo luksusowych marek. Takie elementy garderoby należy jednak łączyć z minimalistycznym dodatkami, aby uniknąć wrażenia przesytu.
  • Koszulki męskie w kwiatowe i zwierzęce printy. Propozycja idealna na lato i do codziennych stylizacji, do których wystarczy dobrać proste, jednolite spodnie.

Czy to koniec minimalistycznych koszulek męskich?

Na pokazach poprzedzających sezon wiosenny dominują intensywne kolory i nieszablonowe wzory. To jednak wcale nie oznacza, że Twoja koszulka T-shirt w klasycznym kolorze powinna znaleźć się w koszu. Wręcz przeciwnie! Jeśli nadal nie masz jej w swojej szafie, jak najszybciej uzupełnij braki. Taki element garderoby to doskonała baza do stworzenia oryginalnej, kolorowej stylizacji, która wpisze się w aktualne trendy. Czarna koszulka z długim rękawem lub krótkim może zostać połączona ze wzorzystą marynarką, spodniami w print czy wyrazistymi butami. Doskonale je podkreśli i sprawi, że to one będą grać w stylizacji pierwsze skrzypce.

About the author

Dodaj komentarz