reklama firmy

Kubki ceramiczne z nadrukiem – klasyczny gadżet w wielu wariantach do wyboru

Wśród najpopularniejszych gadżetów reklamowych od lat znajdują się kubki ceramiczne zdobione nadrukami. Obecnie ich producenci mogą zaprezentować je w zróżnicowanych wariantach do wyboru. Co ciekawego czeka w ich ofercie? Jak złożyć zamówienie na kubki ceramiczne z nadrukiem? Wyjaśniamy najważniejsze kwestie!

Ceramiczne kubki reklamowe – doskonałe dla każdej firmy

Wiele gadżetów reklamowych ma uniwersalne zastosowanie i mogą one sprawdzić się dla każdej firmy. Do tej kategorii zaliczane są także kubki ceramiczne z nadrukiem, które świetnie nadają się jako upominek dla klienta lub kontrahenta, ale również dla pracowników, którzy mogą korzystać z nich w pracy albo w domu.

Kubki reklamowe mogą być dodawane do zamówień, rozdawane w trakcie eventów, na przykład targów albo konferencji. Także mogą być przekazywane kontrahentom przez przedstawicieli handlowych lub mogą być one sprzedawane przez firmę w jej sklepie.

Różne warianty kubków powodują, że można dostosować je specjalnie do efektu, jaki pragnie się uzyskać, a także do posiadanego budżetu.

Kubki ceramiczne z nadrukiem – rodzaje

Producenci oferujący kubki ceramiczne z nadrukiem prezentują je w zróżnicowanych wariantach. Najczęściej kupowane są kubki poniższych typów:

  • Klasyczne kubki ceramiczne – wykonane z białej albo kolorowej ceramiki, z uszkiem. Doskonale nadają się do personalizacji. Najczęściej mają pojemność 330-350 ml i dostępne są w różnych kształtach – prostym, zwężającym się do dołu.
  • Kubki ceramiczne z łyżeczką – do kubka dodana jest łyżeczka, która może być umieszczona w otworze w uchu kubka.
  • Kubki ceramiczne podróżne – są wyposażone w nakładkę z tworzywa sztucznego, która zapobiega rozlewaniu się napoju, na przykład podczas podroży.
  • Kubki ceramiczne z korkowym detalem – wykończone ozdobnym korkiem, który nadaje im dekoracyjny wygląd.
  • Kubki ceramiczne zmieniające kolor pod wpływem wrzątku – można wykonać na nich nadruki, które będą widoczne tylko wtedy, gdy kubek będzie zalany gorącym napojem.

Powyższe kubki ceramiczne z nadrukiem można zakupić również w różnych kolorach, dzięki czemu mogą być one dopasowane do kolorystyki nadruku, jaki planuje się na nich wykonać.

Jak zamówić firmowe kubki ceramiczne?

Produkcją ceramicznych kubków reklamowych zajmuje się obecnie wiele firm, które specjalizują się w gadżetach reklamowych.

Zamówienia na kubki ceramiczne z nadrukiem mogą być złożone również w internecie. Do wykonania na nich nadruku konieczne jest przekazanie projektu graficznego spełniającego wymogi producenta.

About the author

Dodaj komentarz