Dobór odpowiednich spodni

Jak dobrać spodnie do figury – krótki przewodnik po damskich sylwetkach

Wybór spodni wcale nie jest taki prosty, jakby mógł się wydawać. Wiele kobiet nie przywiązuje przy tym wagi do tego, jak prezentuje się ich sylwetka, a po prostu podąża za najnowszymi trendami. To olbrzymi błąd. Nie każda prezentuje się w danym modelu dobrze – mało tego – często uwidacznia niedoskonałości zamiast skutecznie je tuszować. Analogicznie są też sytuacje w których zgrabne części ciała umiejętnie zostają zniekształcone. Jak więc prawidłowo dobrać spodnie do sylwetki, aby prezentowała się dobrze? Co brać pod uwagę przy ich wyborze? Podpowiadamy.

Jak dobrze wybrać spodnie damskie – sylwetka ma znaczenie

Jeśli kobieta ma figurę gruszki, wówczas idealnym modelem będą dla niej spodnie, które umożliwią zachowanie równowagi między szerszym dołem, jaki szczuplejszą górą. Kiepsko więc będą się prezentowały spodnie w których uda są dopasowane, albo dzwony. Świetnym wyborem będą za to klasyczne modele, w których dominuje nogawka prosta i koniecznie wysoki stan. Posiadaczki figury jabłko idealnie będą prezentować się w dopasowanych spodniach w których pojawiają się kieszenie, które podkreślą pośladki. Szerokim łukiem natomiast powinny omijać biodrówki. Jeśli natomiast kobieta ma figurę klepsydry, wówczas bardzo dobrym wyborem będą spodnie z prostymi nogawkami. Bardzo dobrym wyborem będą także luźne modele, albo też rurki. Niezbyt dobrze natomiast będą prezentować się biodrówki, które skutecznie skrócą nogi. Kobiety figurze prostokąta powinny unikać luźnych nogawek, a zaprzyjaźnić się z biodrówkami lub rurkami.

Zobacz także: https://kobieta365.pl/krem-do-twarzy-jak-odpowiednio-dobrac-go-do-wieku/

Jakość spodni ma znaczenie

Bardzo ważną kwestią na drodze zakupowej jest wzięcie pod uwagę jakości danego modelu spodni, jakie nas interesują. Nie bez znaczenia pozostaje więc miejsce w którym będziemy się w nie zaopatrywać. Ważne, aby jakość szła w parze z dobrymi cenami oraz możliwością wyboru. Szukajmy więc przestrzeni, jaka skupia pod jednym dachem kilka sklepów w których możemy znaleźć odpowiednie spodnie. Jedną z nich jest największa galeria handlowa w Warszawie Złote Tarasy. Znajdują się w niej marki znane i lubiane, różne sieciowe oraz takie, które podbijają światowe wybiegi mody. Na szczęście lokalizacja tej galerii handlowej jest również sprzyjająca – ścisłe centrum miasta. Dysponuje całodobowym parkingiem, więc z pozostawieniem auta nie ma żadnych problemów. Dodatkowo można także skorzystać z porady stylisty mody.

About the author

Comments

Dodaj komentarz